Nowe Podkarpacie

Reklama
Reklama
Katalog firm

Vialise

Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Gdańsk
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Marka Vialise to nowej generacji balsam likwidujący cellulit. Problem pomarańczowej skórki, która jest nagromadzona na całym ciele usunąć może wyłącznie preparat, który ma całkowicie organiczny skład. Taki właśnie jest Vialise - sto procent roślinnego składu. Już po 30 dniach Twoje nogi będą jedwabiste i będą przyciągały wzrok. W składzie kremu Vialise znajduje się między innymi ekstrakt z bluszczu, wyciąg z bylicy boże drzewko i ekstrakt z alg oraz kwas askorbinowy. Zainwestuj w innowacyjność. Nasz kosmetyk dogłębnie przenika aż do tkanek tłuszczowych i usprawnia przepływ krwinek powodując, że Ty stajesz się piękną i pewną siebie kobietą.

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA

Witolda
35-302 Rzeszów
rzeszowski
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Szpital Specjalistyczny PRO-FAMILIA w Rzeszowie oferuje pacjentom bardzo szeroki zakres usług medycznych. Szpital oferuje profesjonalne leczenie dla całych rodzin. Oferta placówki to doskonale wyposażone oddziały, które pacjentom gwarantują komfort i bezpieczeństwo w trakcie leczenia. Oddziały działająca w placówce to: położnictwo , ginekologia, pediatria, neonatologia, urologia, okulistyka, anestezjologia, chirurgia ogólna. Pacjenci mogą tutaj również korzystać z oferty chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.

iMeso

Al. Jerozolimskie
00-807 Warszawa
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Serwis medyczny iMeso.pl skierowany jest przede wszystkim do osób, które interesują się zagadnieniami związanymi z dermatologia estetyczną i medycyną estetyczną. To aktualności, informacje i ciekawostki z branży. To też szereg opisów dla poszczególnych zabiegów. iMeso.pl to także nowoczesny sklep internetowy. Asortyment dostępny w sklepie przeznaczony jest dla specjalistów działających w branży medycyny estetycznej. Można tam bowiem kupić między innymi sprzęt do kriolipolizy, czy też terapii falą akustyczną.

Stomatologia Boguchwała

Tkaczowa
36-040 Boguchwała
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Paradontoza to choroba, która wywoływana jest przez gromadzenie się kamienia nazębnego na powierzchni zębów. Sprzyja jej również nieprawidłowa higiena jamy ustnej, która doprowadza do rozmnażania się bakterii. Ważne jest jej kompleksowe leczenie, które oferuje Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Majcher w Boguchwale. Poza tym dentystka wykonuje również inne zabiegi mające na celu leczenie zębów, jak i zachowanie ich w dobrej kondycji na sługi czas. Oferuje wybielanie, protezy i implanty, a także nakładki ortodontyczne.

Stomatologia Pro-Familia

Witolda 6b
35-203 Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Stomatologia Pro Familia to szeroki zakres usług z dziedziny stomatologii. Placówka bowiem specjalizuje się w leczeniu profilaktycznym i zachowawczym, leczeniu chorób przyzębia, chirurgii stomatologicznej. Oferta Pro Familia to również stomatologia estetyczna, w ramach której wykonywane są takie zabiegi jak wybielanie zębów, licówki, implanty, ortodoncja. W Pro Familii pacjenci mogą również wykonać implanty. To co wyróżnia placówkę Pro Familia, to wysoka jakość świadczonych usług oraz doświadczony zespół stomatologów.

Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Majcher

Tkaczowa 181
36-040 Boguchwała
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Majcher to nowoczesna placówka znajdująca się w Boguchwale. Oferta gabinetu jest bardzo szeroka. Usługi tutaj realizowane to między innymi profilaktyka stomatologiczna dla osób dorosłych i dla dzieci, stomatologia zachowawcza, wybielanie zębów, lakowanie, protetyka, lakierowanie, scaling, piaskowanie, wykonywanie koron i mostów, licówki porcelanowe i wiele innych. Wszystkie usługi realizowane są w oparciu o najnowsze metody leczenia i z wykorzystaniem tylko nowoczesnych sprzętów.

Zimmer Z Cryo

Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Fizjo-Effect

Hetmańska 24
35-209 Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Gabinet fizjoterapii oferujący specjalistyczne zabiegi aby każdy ból znikł raz na zawsze. Jeżeli masz problemy z kręgosłupem lub potrzebujesz fizjoterapii my Ci pomożemy.

Fizjo Effect

Hetmańska 24
35-030 Rzzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa
Gabinet Rehabilitacji

Gabinet Rehabilitacji

al. gen. Władysława Sikorskiego 45 d lok. nr 5
35-304 Rzeszów
Strona Internetowa: Strona Internetowa

Gabinet rehabilitacji „DYSK” specjalizujemy się głównie w leczeniu pacjentów cierpiących z powodu zespołów bólowych kręgosłupa (dyskopatia, rwa kulszowa, „bóle krzyża”, bóle szyjnego odcinka kręgosłupa), terapia prowadzona jest nowoczesnymi i skutecznymi metodami (ukończone kursy: met. McKenzie, osteopatyczna forma leczenia kręgosłupa, PNF, met. Cyriax, Taping Medyczny..)

Posiadamy duże doświadczenie w rehabilitacji pacjentów z zaburzeniami neurologicznymi cierpiącymi na takie schorzenia jak SM- Stwardnienie Rozsiane, SLA- Stwardnienie Zanikowe Boczne, Choroba Parkinsona. Prowadzimy rehabilitację pacjentów po udarach i uszkodzeniach mózgu oraz urazach rdzenia kręgowego. Duże doświadczenie wyniesione z pracy na Klinicznym Oddziale Rehabilitacji, ukończone kursy i korzystanie z najnowszych metod rehabilitacji opartych na aktualnych doniesieniach naukowych pozwalają osiągnąć najlepsze rezultaty terapii. W naszej pracy stosujemy najnowocześniejsze aparaty do wykonywania zabiegów : Fala Uderzeniowa, elektroterapia, laseroterapia, ultradźwięki.

Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Martwi cię coś, lub denerwuje? Napisz do Nas!

Imię
Email:
Temat
Wiadomość

Ogłoszenia ostatnio dodane

All rights reserved: Nowe Podkarpacie Designed by: KAJUS